Hearthstone: Standard Deck - N'Zoth: kontrolna talia kapłana

N'Zoth to jeden z czterech Przedwiecznych Bogów dodanych do Hearthstone w formie legendarnej karty. Ze statystykami 5 / 7 za 10 many i okrzykiem bojowym polegającym na przyzwaniu wszystkich stronników z agonią poległych w pojedynku, wydaje się być stronnikiem potrafiącym wygrywać przegrane gry...

No i tak rzeczywiście jest, jednak żeby mógł to robić potrzebuje jeszcze talii, która zapewni mu taką możliwość. Do 10 tury daleka droga... :)

Prezentowana poniżej talia kapłana posiada wszystkie potrzebne narzędzia by do tej 10 tury przeżyć, wyczyścić stół z wrogich kreatur i uzupełnić zdrowie własnego bohatera. Rozgrywam nią przykładowy pojedynek, opisuję poszczególne karty oraz sposób prowadzenia gry.


W materiale omawiam także optymalną "rękę startową" oraz zastanawiam się nad kartami, które mogłyby się w niej pojawić w miejsce kart, które można by z niej wyrzucić.


Talia doczeka się zapewne kolejnych wersji dlatego też zachęcam do subskrypcji mojego kanału YouTube oraz śledzenia playlisty ze wszystkim deckami jakimi gram.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz