AdVenture Capitalist - Gieroteka

II Producent: Hyper Hippo Games II Wydawca: Kongregate Hyper Hippo Games II Data premiery: 30 marca 2015 roku II Spolszczenie: nie posiada II Gatunek: Clicker / Idle II Graj za darmo! 

AdVenture Capitalist to stosunkowo prosta i przyjemna produkcja z gatunku pochłaniaczy czasu... tzn. "klikerów". Gracz wciela się w rolę wirtualnego biznesmena, którego zadaniem jest tak prowadzić swe biznesy, by z gołodupca stać się vigintylionerem.

Głównym założeniem gry jest zarabianie oraz inwestowanie pieniędzy. Początkowe klikanie stymulujące gromadzenie kredytów z czasem zastępują menedżerzy robiący to automatycznie. Zarobiona gotówka pozwala otwierać kolejne biznesy, kupować do nich ulepszenia, odblokowywać specjalne cechy, wymieniać na mega-walutę, a nawet finansować pozaziemskie misje. Sława i bogactwo przyciągają coraz to więcej inwestorów, którzy w zamian za reset inwestycji zapewniają kolejną walutę potrzebną do wykupowania kolejnych ulepszeń pozwalających zarabiać jeszcze szybciej jeszcze więcej pieniędzy.


Poza prowadzeniem interesów na rodzimej Ziemi, z czasem dostajemy możliwość otworzenia placówek na Marsie i Księżycu, na których zabawa zaczyna się od nowa... a jakże! :) Dodatkowo, w grze możemy brać udział w specjalnych wydarzeniach i zarabiać tam kolejne złoto i pieniądze. Bogacimy się nawet po wyłączeniu gry więc zawsze jest po co i do czego wracać. Na filmach z playlisty powyżej omawiam wszystkie mechanizmy, aktywności i strategie - zapraszam serdecznie! :)

Wymagania sprzętowe:
Procesor z XXI wieku, 512 MB pamięci RAM, karta grafiki obsługująca DirectX 9.0, 60 MB HDD, Windows XP, łącze internetowe.

AdVenture Capitalist
ZALETY
+ wciągająca
+ ciekawe eventy
+ systemy ulepszeń, odblokowań itd.  
+ czasem wymaga myślenia i planowania
+ nawiązania do popkultury
+ ciągły rozwój produkcji
+ w zasadzie nie da się jej ukończyć *ale da się planety i eventy
WADY
- z czasem coraz mniej do robienia  
- zazwyczaj zbyt prosta i oczywista
- irracjonalna oferta wbudowanego sklepiku
- w zasadzie nie da się jej ukończyć *tj. Ziemi
Ocena gry (PC): 7 / 10

Źródła: https://en.wikipedia.org/wiki/Adventure_Capitalist_(video_game) I http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27344 I http://adventure-capitalist.wikia.com/wiki/AdVenture_Capitalist_Wiki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz